Український Католицький Університет Український Католицький Університет

26/10/2010

Центр психології

Filed under: — admin @ 08:34
FacebookTwitterGoogle Gmail

Адреса: м. Львів 79011, вул. І. Свєнціцького, 17.
Тел.: 032 240-99-44 (внутр. 282, 283).
Електронна адреса: rostysze@yahoo.com
Веб-сайтwww.cbt.ucu.edu.ua

ШКОЛА ПСИХОЛОГІЧНОГО КОНСУЛЬТУВАННЯ
за напрямком когнітивно-поведінкової терапії

Останні новини: Перший набір студентів Школи завершить навчання та отримає сертифікати у червні 2012. Наразі триває процес вдосконалення концепції програми. Очікується, що новий набір буде оголошено на початку червня 2012. За додатковою інформацією, дивіться інтернет-сторінку Школи: www.cbt.ucu.edu.ua

Загальна характеристика: Школа психологічного консультування – перший в Україні проект, що пропонує систематичне вивчення теорії та методології когнітивно-поведінкової терапії (КПТ), а також опанування навиків використання прийомів КПТ у психологічному консультуванні. Мета проекту – підвищення професійної майстерності фахівців, зайнятих у сфері «людина-людина»: соціальних працівників, педагогів, психологів, медиків, працівників медико-реабілітаційних центрів, керівників підліткових клубів, організацій та гуртків, священиків, осіб богопосвяченого життя.

Теоретичний формат: в рамках проекту викладаються психологічні дисципліни фундаментального циклу (вікова психологія, соціальна психологія), спеціальні психологічні дисципліни (патопсихологія, психодіагностика, психологія сім’ї), а також спеціалізовані курси з теорії та практики когнітивно-поведінкового напрямку та цикл світоглядних курсів християнського спрямування.

Формат навчання: 2-річний курс, вечірня форма навчання, що включає теоретичні лекції, практичні та семінарські заняття, а також можливість отримання власного досвіду в якості клієнта когнітивно-поведінкового терапевта, тренінг власних навиків консультування, супервізії практичної діяльності у іноземних та вітчизняних фахівців з напрямку КПТ.

FacebookTwitterGoogle Gmail

Коментарів немає

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress