Український Католицький Університет Український Католицький Університет

01/03/2010

Філософсько-богословський факультет

Filed under: — admin @ 15:31
FacebookTwitterGoogle Gmail

Вебсайт: www.theological.ucu.edu.ua

Особливість та унікальність навчання

Багато молодих юнаків та дівчат, монахів та монахинь, з різних куточків України та світу, приїхали у Львів для того, щоби навчаютися на філософсько-богословському факультеті УКУ. Палке бажання студентів вивчати богослов’я, черпати мудрість з Божого Об’явлення, пізнавати духовну спадщину Отців Церкви та давати відповіді на непрості моральні питання ХХІ століття є виразним свідченням того, що сьогодні молода людина замислюється над питаннями сенсу життя та свого призначення на землі, цікавиться питаннями історії та культури.

На нашому факультеті студенти вивчають філософію, психологію, історію Церкви, етику та духовність. Особливий наголос ставиться на богословські дисципліни: Святе Письмо, догматичне, літургійне, патристичне та моральне богослов’я, церковне право. Теоретичне навчання віднаходить свій практичний вимір у літургійно-молитовному житті Університету та у готовності викладачів і студентів служити Богові та потребуючим. Повага до студентів, увага до їхніх навчальних потреб, партнерське відношення, чесність у стосунках творять міцний фундамент академічної спільноти нашого факультету.

Акценти

На нашому факультеті ми акцентуємо дуже велику увагу на вивченні як класичних, так і сучасних іноземних мов, що дає змогу нашим студентам, відповідно до вимог Болонського процесу, здобувати знання в інших вищих навчальних закладах України, а також на різних богословських факультетах закордоном. Протягом перших трьох років навчання студенти проходять інтенсивний курс вивчення англійської мови з можливістю вдосконалювати знання її в Літній англомовній школі. Починаючи з четвертого курсу, студент обирає другу іноземну мову (італійську, німецьку чи французьку), а також має нагоду факультативно продовжувати вивчення англійської мови та англомовної культури. Ґрунтовне вивчення стародавніх мов: старогрецької, латинської і церковнослов’янської дає змогу студентам сягати до джерел патристичної спадщини та церковної традиції, які формувалися впродовж багатьох віків.

FacebookTwitterGoogle Gmail

Коментарів немає

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress