Український Католицький Університет Український Католицький Університет

23/01/2017

Духовні бесіди з о. Ігорем Пецюхом та Біблійні години з о. Юрієм Щурком

Filed under: Оголошення — chubata @ 10:29
FacebookTwitterGoogle Gmail

Зустрічі на Свєнціцького «Спільне сидіння під Смоковницею»

Щиро запрошуємо спільноту Українського Католицького Університету (а особливо співпрацівників Університету в Головному корпусі на Свєнціцького) до Спільного сидіння під Смоковницею, – циклу зустрічей на Свєнціцького у форматі Духовних бесід з о. Ігорем Пецюхом та Біблійних годин з о. д-ром Юрієм Щурком.  Наші «Зустрічі на Свєнціцького» матимуть дуже широкий формат, розмаїту тематичну палітру, змістове наповнення і склад учасників. Але незмінно нас єднатиме дух товариськості й відкритості та готовності поділитися один з одним «Знаками Часу», незалежно від того, чи це під Смоковницею сидить студент, викладач або ж інший співробітник УКУ. Антропологічно особлива й духовно неповторна Зустріч кожної Людини з Богом є одним із засадничих стержнів ідентичності й етосу нашого Університету. Тому справжнє сповнення Ідеї УКУ в т. ч. залежитиме від стилю, духу, глибини й щирості цієї Великої Зустрічі.

Ми щодня ходимо тими самими коридорами, читаємо ті самі книжки, розмовляємо з тими самими людьми, їздимо містом тими самими трамваями й маршрутками, маємо подібні особисті проблеми й життєві очікування, однак не завжди знаходимо час поцікавитися один в одного самопочуттям, поділитися смутком чи радістю, зробити маленький жест «доброї волі» чи просто допомогти колезі в якійсь маленькій справі, й саме тоді, коли він не очікує на нашу підтримку.

Тож заохочуємо нашу спільноту поділитися цими Взаємними Свідченнямя під час Духовних бесід з о. Ігорем Пецюхом та Біблійних годиниз о. д-ром Юрієм Щурком у Семінарській кімнаті ім. Ірини Шипули. Сподіваємося, вони допоможуть нам краще зрозуміти один одного, дізнатися щось нового і несподіваного про наші зацікавлення, плани й уподобання, обмінятися життєвим досвідом й інтелектуальним і духовним багатством, зруйнувати не одну стіну непорозумінь між нами і світом, духовно збагатити себе, а також краще усвідомити, хто ми є, де ми є, з ким ми є і чим ми є для нас самих, для наших рідних, близьких, друзів і знайомих, для нашої УК-івської спільноти і ширшого Універсуму.

 Зустрічі на Свєнціцького «Спільне сидіння під Смоковницею»

відбуватимуться щовівторка о 16.30 у Семінарській кімнаті ім. Ірини Шипули

(1-й поверх Головного корпусу УКУ на вул. Свєнціцького, 17):

 Духовні бесіди з о. Ігорем Пецюхом:

17.I, 31.I, 14.II, 28.II, 14.II, 28.III, 11.IV, 2.V, 16.V, 30.V, 13.VI, 27.VI

 Біблійні години з о. д-ром Юрієм Щурком:

24.I, 7.II, 21.II, 7.III, 21.III, 4.IV, 25.IV, 9.V, 23.V, 6.VI, 20.VI

 Організовують

Духовно-пасторальний відділ УКУ (о. д-р Юрій Саквук)
та Науково-організаційний відділ УКУ (Ігор Скочиляс

FacebookTwitterGoogle Gmail

Коментарів немає

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress