Український Католицький Університет Український Католицький Університет

07/03/2017

Розпочався конкурс на здобуття стипендії “Річна плюс” та “Річна” для навчання на бакалаврських програмах Українського католицького університету.

Filed under: Оголошення — chubata @ 16:24
FacebookTwitterGoogle Gmail

Розпочався  конкурс на здобуття стипендії “Річна плюс” та “Річна” для навчання на бакалаврських програмах Українського католицького університету.

Академічна стипендія «Річна Плюс» покриває 90% внеску студента за 1-ий рік навчання, 75% – за 2-ий, 50% – за 3-ій, 30% – за 4-ий (за умови виконання вимог зі збереження стипендії). Стипендія також покриває оплату за проживання в Колегіумі протягом навчального року за умови зарахування на формаційну програму в Колегіумі. Розмір щомісячних коштів, які стипендіатові нараховують для покриття витрат на харчування, книжки чи транспорт, складає 1200 грн. (до оподаткування). Ці кошти виплачуються протягом 10 навчальних місяців в році (не більше двох років).

Академічна стипендія Річна покриває 90% внеску студента (ціни освітньої програми) за 1-ий рік навчання, 75% – за 2-ий, 50% – за 3-ій, 30% – за 4-ий (за умови виконання вимог зі збереження стипендії).

Перший та обов”язковий етап для претендентів на ці типи стипендій – онлайн -тестування.  Завдання будуть доступні до 21 квітня 2017 року (включно) за посиланням http://vstup.ucu.edu.ua/online-test-grants-2017/

the perfect time is now

Відбір кандидатів на стипендію “Річна Плюс” та “Річна” серед абітурієнтів бакалаврських програм відбувається в декілька етапів:

  • виконати завдання онлайн-тестування
  • подати електронну заявку (посилання буде активним на сторінці онлайн-тестування, внизу – після того, як Ви пройдете тест і надішлете свої відповіді; Вам потрібно заповнити електронну заявку лише один раз),
  • написати мотиваційний лист і привезти його на тестування в Університеті,
  • пройти співбесіду.

Передумовою отримання стипендії є також високі показники ЗНО. Для академічної стипендії Річна Плюс сертифікат ЗНО з профільного предмету повинен бути більше/рівно 190 балів, а бали 2-х інших сертифікатів ЗНО мають бути більше-рівно 185 балів. Або ж конкурсний бал, що формується з 3-х сертифікатів ЗНО, середнього балу атестата, балів за особливі успіхи, становить не менше 182/200 балів.

До 30 червня 2017 року всі кандидати отримають повідомлення щодо результатів відбору.

Детальну інформацію про умови вступу в УКУ, стипендії та перелік бакалаврських програм можна отримати за посиланням http://vstup.ucu.edu.ua/

 

FacebookTwitterGoogle Gmail

Коментарів немає

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress