Український Католицький Університет Український Католицький Університет

07/02/2010

Студентам

Filed under: — admin @ 21:32
FacebookTwitterGoogle Gmail

DSC_9224Студентське життя УКУ – насичене та цікаве, побудоване на відкритості та активності. Університет сприяє творенню значущих громадських ініціатив. Студенти беруть участь у багатьох уже традиційних конференціях, які організовує Інститут релігії та суспільства УКУ, Кафедра філософії тощо.

Студентське життя Українського католицького університету – це спільні мандрівки, стажування за кордоном, можливість отримати практичний досвід, вчитися та всебічно розвиватися.

DSC_3593Літургійне життя – важлива частина для формування університетської спільноти. Студенти щодня беруть участь у богослужіннях в каплиці УКУ, відвідують реколекції, прощі тощо. В Університеті також є хор «Стрітеня», який плекає культуру літургійного співу в УКУ. (фото)

В Університеті діє театр «Різні люди». Це молодий  колектив, який продовжує університетську театральну традицію. Двічі на тиждень учасники театру збираються на репетиції, де тренують увагу, уяву та акторську майстерність. Акторами театру є студенти, випускники і працівники УКУ, їхні діти, а також студенти інших вишів. За перший рік своєї діяльності колектив поставив дві театральні постановки – це різдвяна історія «Знайти Спасителя» та вистава у техніці театру руху «Зустріч». Керівник та режисер колективу – Анастасія Войтюк, випускниця УКУ ФБФ 2006 року.

Окрім того, студенти УКУ долучаються до організації різноманітних соціальних акційDSC_0762«Великдень разом» для студентів з усієї України, «Вифлиємська гостина» – вечеря для знедолених; в Університеті діє благодійний центр опіки над сиротами «Відлуння». Студенти працюють із людьми з особливими потребами: вони долучаються до діяльності спільноти «Лярш-Ковчег», Центру духовної підтримки осіб з особливими потребами «Емаус», що діють при Університеті.(фото)

Також в УКУ триває будівництво нового університетського містечка, де буде бібліотека, інформаційний та конференційний центр, музей. У студентському колегіумі проживатимуть 200 студентів, тут буде спеціальне житло для людей з особливими потребами. (фото)

FacebookTwitterGoogle Gmail

Коментарів немає

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress