Український Католицький Університет Український Католицький Університет

02/03/2010

Центр психологічного консультування

Filed under: — admin @ 13:14
FacebookTwitterGoogle Gmail

консультаційна кімната УКУ

консультаційна кімната УКУ

 

Студентські роки сповнені багатьма важливими змінами, новими стосунками та подіями. У багатьох студентів ці зміни можуть викликати почуття збентеження, невпевненості, смутку, та тривоги. Але людина не мусить залишатися з цими переживаннями наодинці! Наші консультанти допоможуть Вам знайти вихід із складної ситуації та подолати емоційні та міжособистісні труднощі.

 

 

 

 

 

Що таке психологічне консультування?

Психологічне консультування – це бесіда з професійним консультантом, спрямована на вирішення проблем клієнта. На відміну від інших видів професійної консультації (напр. медична, юридична), консультант допомагає клієнтові у пошуку вирішення власних проблем. Таким чином, консультант готує клієнта до самостійного вирішення схожих проблем у майбутньому. Зазвичай для успішного консультування потребується декілька регулярних зустрічей з консультантом.

Психологічне консультування вже допомогло багатьом студентам УКУ.
Студенти, які отримують послуги психологічного консультування в УКУ зазвичай кажуть:

«Хоча спочатку було трохи страшно звернутися за допомогою до консультанта, але вже під час першої зустрічі мені стало значно спокійніше.»

«Консультаційна кімната є дуже затишною. Мені приємно тут бути.»

«Тут я почуваюся у безпеці. Мені легко ділитися тим, що відбувається в моєму житті. Я пройшов через дуже складний період і консультування додало мені впевненості і необхідних навиків щоб впоратися з моїми проблемами. Я думаю це також допомогло б іншим студентам УКУ.»

Назад

Що треба робити щоб консультування допомогло?

Вчасно приходити на всі призначені зустрічі. Зустрічі переважно відбуваються щотижня. Якщо ви часто пропускаєте зустрічі, то консультування може не допомогти.

Активно працювати над вашими цілями протягом тижня. Результати консультування залежать від того, наскільки ви візьмете відповідальність за досягнення власних цілей. Зазвичай консультант не даватиме порад і не прийматиме рішень за вас.

Бути відвертими. Щиро діліться вашими почуттями та думками, навіть якщо це незручно. Надавайте зворотній зв’язок вашому консультантові та діліться що вас турбує у консультативній роботі, що вам допомагає і що не допомагає.

Продовжувати консультування попри відчуття дискомфорту. Дуже важливо продовжувати консультування навіть якщо ви відчуваєте тривогу або дискомфорт щодо розмов про болісні теми. Ці відчуття є природними і інколи неминучими в процесі консультування.

Набратися терпіння. Процес консультування займає час. Деякі проблеми розвивалися роками і їх не можливо вирішити за декілька зустрічей. В таких випадках, потрібно працювати певний період часу. Запитуйте у консультанта як довго триватиме консультування. Якщо у вас виникають сумніви щодо ефективності консультування, це необхідно обговорити з вашим консультантом.

Обговорити з консультантом свою готовність закінчити консультування. Для вашого консультанта важливо знати, що ви почуваєтесь готовими завершити вашу роботу в консультуванні. Ваш консультант може підтримати ваше рішення або заохотити вас переглянути його. Важливо пам’ятати, що остаточне рішення залишається за вами.

Назад

З якими проблемами мені слід звернутися до консультанта?

Студенти УКУ зазвичай звертаються за консультуванням з наступними проблемами.
Цей короткий список проблем не є вичерпним.

• Пригнічений настрій
• Почуття неповноцінності
• Труднощі в міжособистісних стосунках
• Втрата бажання спілкуватися з іншими
• Самокритика, невпевненість у собі
• Проблеми з навчанням
• Самотність та ностальгія за домом
• Низька самооцінка
• Стрес
• Почуття тривоги та страху
• Депресія
• Травматичні події
• Страхи пов’язані з публічними виступами
• Думки покінчити життя самогубством
• Сумніви пов’язані з професійним самовизначенням
• Втрата важливих стосунків
• Смерть близької людини
• Подолання шкідливих звичок
• Релігійні та особистісні кризи
• Харчові розлади (булімія, анорексія)
• Та інші
Ви можете коротко описати вашу проблему зателефонувавши до конфіденційної лінії Центру і дізнатися чи корисно було б прийти на ознайомчу консультацію.

Назад

Які послуги надає Центр психологічного консультування?

Послуги Центру психологічного консультування студентам УКУ:

• Індивідуальне психологічне консультування для студентів УКУ;
• Консультування подружніх та перед-подружніх пар;
• Групове консультування;
• Надання просвітницької інформації про психологічне здоров’я та психологічну допомогу.

Назад

Де розташований Центр психологічного консультування УКУ?

Центр психологічного консультування розташований у корпусі на вул.Свєнціцького 17, кімн. 105 (2-й поверх; вхід з 1-го поверху біля каплиці). Консультування відбувається виключно за попереднім записом.

Назад

Хто надає послуги консультування в УКУ?

Послуги надаються професійними психологами з досвідом роботи з студентською молоддю та студентами післядипломної Школи психологічного консультування.

Назад

Як призначити зустріч з консультантом?

Консультування відбувається виключно за попереднім записом. Для того щоб дізнатися більше про консультування та записатися на ознайомчу консультацію, телефонуйте за номерами:

093-825-4135 (Life) або 097-416-9494 (Kyivstar)

Зателефонувавши за цими номерами, ви поспілкуєтеся з одним з психологів Центру і можете призначити час ознайомчої консультації. Ця консультація триває 1,5 години. За результатами ознайомчої зустрічі приймається рішення про подальше консультування.

Послуги надаються в робочі дні з 9.00 до 18.00. При необхідності пропуску зустрічі клієнт зобов’язаний повідомити консультанта не менше, ніж за добу до призначеного часу зустрічі.

Назад

Чого слід очікувати від першої та подальших зустрічей?

Під час ознайомчої зустрічі, ви поділитеся власними проблемами та бажаними змінами. Консультант ознайомить вас з умовами та процесом консультування. За результатами ознайомчої зустрічі приймається рішення про подальше консультування.

Подальші консультативні зустрічі зазвичай відбуваються 1-2 рази на тиждень тривалістю 45 – 50 хв.

Назад

Чи є консультування конфіденційним?

Консультанти Центру дотримуються професійних етичних стандартів щодо конфіденційності інформації клієнтів.

Ми настільки шануємо вашу конфіденційність, що навіть маємо особливе правило на ті випадки коли ви випадково побачите свого консультанта за межами Центру.

Назад

FacebookTwitterGoogle Gmail

Коментарів немає

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress