Український Католицький Університет Український Католицький Університет

03/08/2016

Розвиток

Filed under: — alina @ 17:20
FacebookTwitterGoogle Gmail
ШКОЛА ВИКЛАДАЦЬКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ
З метою досягнення поставленої у стратегічному плані розвитку Українського католицького університету до 2020 цілі впровадження системи електронного навчання на базі MOODLE, а також професійного розвитку викладачів створено інтенсивну програму для викладачів УКУ – “Школу викладацької майстерності” (ШВМ).
 

ШВМ: СЕРТИФІКАТНА ПРОГРАМА

7-8 вересня 2016 в рамках Орієнтаційної сесії уперше стартує наша сертифікатна програма про студентоцентричне навчання. Семінари готують і модерують досвідчені викладачі й адміністратори Центру навчальних та інноваційних технологій, щоб разом обміркувати зміни у філософії навчання, мотивацію студентів, постановку та осягнення навчальних завдань, синергію окремих курсів і міжкурсові проекти, роль інноваційних навчальних спільнот у змінах освітнього середовища, щоб ознайомитись із теорією та практикою змішаного навчання та створення електронного курсу в системі електронного навчання CMS УКУ та з повнішим усвідомленням побачити студента як головного бенефіціара навчальної програми.

Програма триватиме увесь навчальний рік і складатиметься з трьох компонентів:

  • удосконалення розуміння і вміння викладання у вищій школі;
  • створення навчальних курсів в електронному навчальному середовищі університету [CMS УКУ]
  • застосування набутих знань і вмінь у власній викладацькій практиці.

Щоб отримати Сертифікат Школи викладацької майстерності, Вам слід:

1. Взяти участь у 10 заняттях “Викладацького коворкінгу” і опрацювати у проекції на власний курс одну з важливих і корисних для вас тем (дизайн курсу, постановка та осягнення навчальних завдань, розвиток компетентностей і переносних навичок, критичне і творче мислення, мотивування студентів,  змішане навчання, дослідницька складова у викладанні, робота в малих групах  і управління ними).

*Коворкінг відбуватиметься з жовтня 2016 по травень 2017 двічі на місяць, у другий та четвертий четвер о 13:15 в конференц-залі УКУ на Свєнціцького, 17.

2. Відвідати тренінги та пройти онлайн-курс “Створення електронного курсу в системі онлайн-навчання УКУ” в системі CMS УКУ, в рамках якого виконати обов’язкові практичні завдання.

*Тематичні тренінги в головному корпусі (вул. Свєнціцького, 17) пройдуть 13, 20 і 29 вересня.
* Ви можете замовити проведення серії навчальних тренінгів із створення електронних курсів на основі підрозділу.

3. Створити, розпрацювати і апробувати зі студентами свій курс в системі CMS УКУ, використовуючи  ідеї та досвід зі Школи викладацької майстерності та експертну підтримку консультантів ЦеНІТу.

Упродовж цього навчального року ЦеНІТ пропонує вам опіку і фаховий супровід у трьох форматах: тематичні семінари, відкриті для ширшої викладацької спільноти УКУ, кафедральні семінари (які ви можете замовити нашим працівникам та експертам) та індивідуальні консультації.

Програма ШВМ на вересень

ВИКЛАДАЦЬКИЙ КОВОРКІНГ

Це територія розвитку і відновлення сил, для тих хто вчить і вчиться. Тут ми генеруємо нові компетенції, ділимося досвідом впровадження змішаного навчання в системі cms, слухаємо і дискутуємо на теми освіти, інтерактивних методів викладання та нових технологій зі спеціально запрошеними експертами, удосконалюємо своє розуміння і вміння сучасного викладання у вищій школі.

2016-2017: Коворкінг відбуватиметься з жовтня 2016 по травень 2017 двічі на місяць, у другий та четвертий четвер о 13:15 в конференц-залі УКУ на Свєнціцького, 17.

Викладацький коворкінг” в CMS УКУ (катергорія ЦеНІТ). 

ІМПУЛЬС 2016

Для тих, хто готовий ходити по неходжених стежках, хто шукає орієнтири до зростання у викладацькій майстерності та інструменти до вдосконалення своїх курсів як окремих навчальних досвідів,ми оголошуємо конкурс індивідуальних заявок «Імпульс 2016».

Подайте до 31 серпня свій викладацький проект – і реалізуйте його з нашим професійним супроводом та підтримкою.

УКУ НА ПЛАТФОРМІ PROMETHEUS

Масові відкриті онлайн-курси від Українського католицького університету. Чому б ні? Грант для викладачів університету на розробку та впровадження курсів дистанційного навчання з метою їх адаптації та випуску на платформі проекту масових відкритих онлайн-курсів “Prometheus”. Наш перший MBOK – курс проф. Я. Грицака “Вибрані питання європейської історії”  вже запустився, який курс стане наступним?

BLEND YOUR COURSE 

Щорічний конкурс серед викладачів університету на розроблений та впроваджений курс змішаного навчання, що передбачає адаптацію робочої навчальної програми курсу, розробку електронних матеріалів, відповідного педагогічного дизайну, використання цифрових інструментів та технологій, розміщення курсу в системі електронного навчання університету [CMS UCU].

FacebookTwitterGoogle Gmail

Коментарів немає

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress