Український Католицький Університет Український Католицький Університет

28/07/2016

Новини й анонси

Filed under: — alina @ 12:21
FacebookTwitterGoogle Gmail

Школа викладацької майстерності у жовтні

05.10.2016

Школа викладацької майстерності продовжується – ми пропонуємо наступні події циклу викладацького коворкінгу і запрошуємо на зустріч із гостем центру Ростиславом Чопиком.

Відомий знавець літератури, викладач Університету Франка з понад двадцятилітнім стажем, автор книги “Менталітети”, улюблений лектор багатьох поколінь випускників філології розповість про принципи ефективної лекції, кшталтування сучасного викладача, якість навчальної події і навчального досвіду, про добрий приклад у професії, про створення присутності, про мотивування студентів до читання і розуміння і про зворотній зв’язок із ними.

Час дії: четвер 13 жовтня 13:15 -14:45
Місце дії: Головний корпус УКУ, вул. Свєнціцького, 17, ауд. 412/конференц-зал

Тема наступного коворкінгу:
27.10.2016 «Навчальна програма як цілість» – викладацький коворкінг Ірини Старовойт.

Серія семінарів з цифрової педагогіки та змішаного навчання

29.09.2016

На цій серії занять Ви дізнаєтесь про технологічні освітні інновації та стратегії формування вмісту дистанційного курсу. Ми познайомимось із сучасними трендами ефективної цифрової педагогіки для планування та керування навчальним процесом, власне викладання та оцінювання студентів.

Необхідність створення інноваційних курсів випливає із нових вимог інформаційного суспільства, яке потребує певного набору знань, вмінь та, передусім, компетентностей, які очікуються у випускника вищого навчального закладу та фахівця своєї справи. Змінюються також і потреби та очікування студентів, для яких цифрове середовище є абсолютно природнім (вони є digital natives). Ну і, звісно, інформаційні технології динамічно розвиваються і стають все доступнішими та функціональнішими, зокрема й у реалізації педагогічних концепцій.

Часто існує побоювання, що електронні засоби з чітко окресленими інструментами обмежують творчість викладача. Ви переконаєтесь у тому, що це зовсім не так, а цілком імовірно – навпаки! Якісний та ефективний курс – це не лише електронні матеріали в онлайновій системі навчання, а поєднання цілого спектру різноманітних інструментів супроводу навчального процесу.

Ми поділимось досвідом, ідеями та випробуваними практиками того, як зробити свій онлайновий курс цікавим, мультимедійним, інтерактивним та сучасним, і як реалізувати передові педагогічні методики за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій.

Перше зустріч циклу відбудеться 4 жовтня. Це семінар Оксани Пасічник «Е-дидактика: рекомендації щодо подачі навчального змісту засобами moodle». Початок о 13:15. Місце: Головний корпус УКУ (вул. Свєнціцького, 17, ауд. 002/комп’ютерний клас).

Теми наступних зустрічей:
18.10.2016 «Сервіси Google для продуктивності та інтеграції»
01.11.2016 «Інтерактивні сервіси в аудиторії та онлайн-курсі»
15.11.2016 «Елементи гри у навчанні: інструменти, мотивація та ефективність»
29.11.2016 «Відео-ресурси: як створити та використати в навчальному курсі»

Школа викладацької майстерності 2016-2017 рр.

29.08.2016

Ви стали новим викладачем УКУ в 2016-17 навчальному році? І хочете ліпше адаптуватися, познайомитися з колегами й дізнатися, які нагоди професійного  розвитку та підтримки у викладанні ми можемо вам запропонувати? Тоді запрошуємо до Школи викладацької майстерності (ШВМ).

ШВМ: СЕРТИФІКАТНА ПРОГРАМА

7-8 вересня 2016 в рамках Орієнтаційної сесії уперше стартує наша сертифікатна програма про студентоцентричне навчання. Семінари готують і модерують досвідчені викладачі й адміністратори Центру навчальних та інноваційних технологій, щоб разом обміркувати зміни у філософії навчання, мотивацію студентів, постановку та осягнення навчальних завдань, синергію окремих курсів і міжкурсові проекти, роль інноваційних навчальних спільнот у змінах освітнього середовища, щоб ознайомитись із теорією та практикою змішаного навчання та створення електронного курсу в системі електронного навчання CMS УКУ та з повнішим усвідомленням побачити студента як головного бенефіціара навчальної програми.

Програма триватиме увесь навчальний рік і складатиметься з трьох компонентів:

  • удосконалення розуміння і вміння викладання у вищій школі;
  • створення навчальних курсів в електронному навчальному середовищі університету [CMS УКУ]
  • застосування набутих знань і вмінь у власній викладацькій практиці.

Щоб отримати Сертифікат Школи викладацької майстерності, Вам слід:

1. Взяти участь у 10 заняттях “Викладацького коворкінгу” і опрацювати у проекції на власний курс одну з важливих і корисних для вас тем (дизайн курсу, постановка та осягення навчальних завдань, розвиток компетентностей і переносних навичок, критичне і творче мислення, мотивування студентів,  змішане навчання, дослідницька складова у викладанні, робота в малих групах  і управління ними).

*Коворкінг відбуватиметься з жовтня 2016 по травень 2017 двічі на місяць, у другий та четвертий четвер о 13:15 в конференц-залі УКУ на Свєнціцького, 17.

2. Відвідати тренінги та пройти онлайн-курс “Створення електронного курсу в системі онлайн-навчання УКУ” в системі CMS УКУ, в рамках якого виконати обов’язкові практичні завдання.

*Тематичні тренінги в головному корпусі (вул. Свєнціцького, 17) пройдуть 13, 20 і 29 вересня.
* Ви можете замовити проведення серії навчальних тренінгів із створення електронних курсів на основі підрозділу.

3. Створити, розпрацювати і апробувати зі студентами свій курс в системі CMS УКУ, використовуючи  ідеї та досвід зі Школи викладацької майстерності та експертну підтримку консультантів ЦеНІТу.

Упродовж цього навчального року ЦеНІТ пропонує вам опіку і фаховий супровід у трьох форматах: тематичні семінари, відкриті для ширшої викладацької спільноти УКУ, кафедральні семінари (які ви можете замовити нашим працівникам та експертам) та індивідуальні консультації.

Програма ШВМ на вересень

Додаткова інформація в анонсах на нашій сторінці: ceit.ucu.edu.ua

FacebookTwitterGoogle Gmail

Коментарів немає

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress