Український Католицький Університет Український Католицький Університет

02/04/2013

Міжнародна співпраця

Filed under: — admin @ 12:45
FacebookTwitterGoogle Gmail

Міжнародна діяльність Українського Католицького Університету спрямована на пошук та створення нових академічних можливостей для додаткового наукового зросту його студентів та працівників, підвищення внутрішніх наукових та освітніх стандартів, сприяння поширенню позитивного іміджу України, як перспективної академічної спільноти в світі.

Для налагодження міжнародної співпраці УКУ ще від початку своєї освітньої діяльності розбудовував та продовжує активно розвивати мережу контактів із закордонними спеціалістами у різних галузях – богослов’я, філософія, історія, філологія, журналістика, інші гуманітарні та соціальні науки. У руслі викладацького та дослідницького обміну університет співпрацює з викладачами з багатьох країн. За останні роки, зокрема на різних навчальних програмах УКУ, викладали гостьові професори із закордонних університетів, зокрема д-р Велвел Черні, д-р Симеон Гольдін і д-р Ізраел Бартал (Єврейський університет Єрусалиму), д-р Марта Богачевська-Хом’як (США), д-р Алоїз Бух (Німеччина), д-р Йоанікій Черський (Польща), д-р Лін Пупчек (США), д-р Даніел Ліч (США), д-р Андрю Нинка (США), д-р Лінда Дудар (Канада), проф. д-р Крістіан Ганнік (Німеччина), Мейгіл Фавлер (США), проф. Джудіт Рассон (Угорщина) та інші.

Український католицький університет є членом або активно співпрацює з низкою престижних міжнародних освітніх фундацій, з багатьма українськими та закордонними університетами в рамах дво- або багатосторонніх проектів, в тому числі проектів, підтриманих Європейською Радою (Детальніше). На теперішній момент із закордонними університетами та науковими інститутами укладено низку багатосторонніх і двосторонніх угод про співпрацю на різних рівнях (Детальніше)

В рамках впровадження Болонської системи та розвитку партнерських стосунків з європейськими університетами УКУ розвиває програми студентської та викладацької мобільності, створює можливості участі в міжнародних симпозіумах, конференціях та семінарах (Детальніше). Так, щороку студенти Філософсько-Богословського та Гуманітарного факультетів (богослови, соціальні педагоги, історики, журналісти) мають можливість провести один навчальний семестр в університетах-партнерах, зокрема університеті Пассау (Німеччина), університеті Фрайбурга (Швейцарія), католицькому університеті Лювену (Бельгія), університеті Тільбурга (Нідерланди), папському університеті «Августиніанум» (Італія), університетському коледжі св. Марії в Калгарі (Канада). В рамках цієї ж програми студенти УКУ мають можливість спілкуватися з групами міжнародних студентів, які відвідують УКУ. Щороку університет приймає групи студентів та організовує навчальні курси для таких університетів-партнерів, як Європейський коледж Натолін (Варшава, Польща), університет свюТоми (Мінесота, США), університет Фордам (Нью-Йорк, США), а починаючи з 2013 р. В УКУ вперше перебуватиме група студентів з університетського коледжа св. Марії в Калгарі (Канада).

Студенти УКУ є постійними учасниками престижних міжнародних програм обмінів і стажувань, літніх шкіл (Детальніше). Так за період 2003-2012 рр. 15 студентів стали учасниками Літньої школи Гарвардського інституту українознавства, окремі студенти – учасниками літньої програми Університету Св. Павла в Оттаві (Канада), більше 150 студентів – учасниками літньої школи італійської мови в Мантуї. Загальний відсоток студентів УКУ, які мають можливість під час основного навчання здобути міжнародний освітній досвід, досягає 10 відсотків.

Вагомим результатом активної міжнародної академічної діяльності є продовження навчання багатьох випускників факультету закордоном. Понад третину випускників УКУ продовжують навчання на магістерських та докторських програмах провідних університетів світу, в більш як 16 країнах Європи і Північної Америки, Близького Сходу.

Згідно з ліцензією МОНМС України (Серія АЕ № 527115) від 02.09.2014 р ВНЗ «Український католицький університет» надає освітні послуги іноземним громадянам (Детальніше).

Підтримку існуючій міжнародній співпраці та її розвитку сприяє Відділ міжнародних академічних зв’язків, заснований у вересні 2007 р.

FacebookTwitterGoogle Gmail

Коментарів немає

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress