Український Католицький Університет Український Католицький Університет

02/04/2013

Міжнародні академічні партнери

Filed under: — Iryna Matviishyn @ 12:54
FacebookTwitterGoogle Gmail

Український Католицький Університет є членом таких міжнародних освітньо-навчальних асоціацій:

1. Європейська федерація католицьких університетів (European Federation of Catholic Universities – FUCE). У 2010 році Генеральна асамблея Федерації католицьких університетів Європи (FUCE) відбувалася в УКУ.

2. Міжнародна федерація католицьких університетів (International Federation of Catholic Universities – FIUC-IFCU) – членство з 2003 р.

3. Дочірня від Міжнародної федерації католицьких університетів (International Federation of Catholic Universities – FIUC-IFCU) Світова конференція філософських відділів католицьких університетів (World Conference of Catholic University Institution of Philosophy – COMIUCAP) – членство з 2008 р.

4. Асоціація католицьких університетів Америки (Association of Catholic Colleges and Universities ASCCU).

5. Міжнародна комісія з історії і дослідження християнства (CIHES).

6. Група католицьких університетів Центрально-Східної Європи (CEECU), в яку входить університет Нотр-Дам в США (Nanovic Institute for European Studies), University of Notre Dame), Католицький університет ім. Пазмані в Будапешті, Католицький університет в Люблині, Католицький університет в Ружомбероку (Словаччина) і УКУ. З 2005 р. ця група проводить щорічні симпозіуми. П’ятий симпозіум у травні 2008 р. відбувався в стінах УКУ.

7. Глобальний Договір ООН (The UN Global Compact). УКУ є першим університетом в Україні, що приєднався до нього у 2009 р.

Перелік міжнародних угод Українського Католицького Університету
станом на 2015 рік

Бельгія

Угода про міжнародне співробітництво між Українським католицьким університетом та Лювенським Католицьким Університетом (Бельгія). Підписано 27 квітня 2011 р.

Бразилія

Угода про міжнародне співробітництво між Українським католицьким університетом та Папським Католицьким Університетом Парани, Курітіба (Бразилія). Підписано 31 березня 2010 р.

Угода про академічне співробітництво між Українським католицьким університетом та Державним університетом середнього заходу, УНІСЕНТРО (Бразилія). Підписано 16 травня 2014 р.

Вірменія

Угода про міжнародне співробітництво між Українським католицьким університетом та Єреванським державним університетом (Вірменія). Підписано 8 вересня 2011 р.

Грузія

Угода про міжнародне співробітництво між Українським католицьким університетом та Університетом ім. Сулхана-Саби Орбеліяні, Тбілісі (Грузія). Підписано 11 листопада 2011 р.

Іспанія

Угода про міжнародне співробітництво між Українським католицьким університетом та Папським Університетом Саламанки (Іспанія). Підписано 31 березня 2010 р.

Угода про міжнародне співробітництво між Українським католицьким університетом та Папським Університетом Комільясу, Мадрид (Іспанія). Підписано 1 липня 2010 р.

Італія

Угода про культурну співпрацю між Університетом для іноземців м. Перуджа (Італія) та Українським католицьким університетом. Підписано 7 січня 2009 р.

Договір між Єпархією Мантови (Італія) та Українським католицьким університетом про організацію літньої італомовної школи. Підписано першу угоду 31 травня 1999 р. Наступні 31 січня 2006 р. та актуально діюча з 13 вересня 2013 р.

Угода про міжнародне співробітництво між Українським католицьким університетом та Папським Григоріанським Університетом, Рим (Італія).

Канада

Меморандум взаєморозуміння між Українським католицьким університетом у Львові та Університетом Саскачевану (Канада) і Коледжом св. Томаса Мора (Канада). Підписано 25 вересня 2002 р.

Меморандум про взаєморозуміння інституційної співпраці між Українським католицьким університетом та Університетcьким коледжем св. Марії, Калгарі, Альберта (Канада). Підписано 01 травня 2013 р. Щорічно програма обміну повинна переглядатися сторонами.

Угода про міжнародне співробітництво між Українським католицьким університетом
та Університетом Вінніпегу (Канада). Підписано 25 квітня 2013 р.

Литва

Міжнародний університет LCC в Клайпеді (Угода про співпрацю щодо програм мобільності Еразмус+)

Угода про міжнародне співробітництво між Українським католицьким університетом
та Університетом Вітуатаса Великого в Каунасі (Литва). В процесі підписання.

Ліван

Меморандум взаєморозуміння між Українським католицьким університетом
та Університетом Нотр Дам – Люез Зук Мосбе (Ліван). Підписано 7 жовтня 2009 р.

Нідерланди

Меморандум взаєморозуміння між Українським католицьким університетом та Kerkinactie, програмою місії і світового служіння Протестантської Церкви Нідерландів в Утрехті (Нідерланди). Підписано 13 березня 2007 р. Наступний в 2012 р.

Німеччина

Угода про співпрацю між Українським католицьким університетом у Львові та Європейським Університетом «Віадріна», Франкфурт-на-Одері (Німеччина). Підписано 11 травня 2006 р.

Меморандум про взаєморозуміння інституційної співпраці між Українським католицьким університетом та Університетом Пассау (Німеччина). Підписано 5 лютого 2009 р.

Угода про наукову співпрацю між Львівською Богословською академією і Інститутом слов’янської філології Вюрцбурзького університету (Німеччина). Підписано 15 липня 2000 р.

Угода про міжнародне співробітництво між Українським католицьким університетом та Католицьким університетом Айхштадту-Інгольштадту (Німеччина). Підписано 13 вересня 2012 р.

Угода про міжнародне співробітництво між Українським католицьким університетом та Українським Вільним Університетом в Мюнхені (Німеччина). Підписано 6 лютого 2013 р.

Угода про співпрацю між Дойче Велле та релігійною організацією УКУ УГКЦ.
Діє з 11 вересня 2014 р. до

Польща

Угода про співпрацю між Українським католицьким університетом у Львові та Папським Богословським Факультетом у Варшаві, секцією св. Анджея Боболі «Bobolanum» (Польща). Підписано 1 грудня 2006 р. Наступна 16 вересня 2008 р.

Угода про співпрацю у галузі науки і культури між Львівською Богословською Академією та Варшавським Університетом (Польща) в рамках розширення мережі Міжнародної гуманітарної школи Центрально-Східної Європи. Підписано 9 листопада 1999 р.
Наступні 19 вересня 2011 р. та 14 серпня 2013 р.

Угода про співпрацю з Інститутом Національної Пам’яті, Комісією розслідування злочинів супроти польського народу у Варшаві (Польща) та Українським католицьким університетом у Львові. Підписано у 2007 р.

Угода про наукову співпрацю між Інститутом Історії Польської Академії Наук
(
IH PAN) у Варшаві (Польща) та Українським католицьким університетом у Львові. Підписано 1 вересня 2008 р. З 2009 діє безстроково (Додаток №2)

Лист намірів між Українським католицьким університетом та Варшавським Університетом (Польща). Підписано 30 вересня 2010 р.

Угода про міжнародне співробітництво між Українським католицьким університетом
та богословським факультетом Опольського Університету (Польща).
Підписано 30 травня 2011 р.

Угода про міжнародне співробітництво між Українським католицьким університетом
та Люблінським католицьким університетом Івана Павла ІІ (Польща).
Підписано 27 квітня 2012 р.

Угода про міжнародне співробітництво між Українським католицьким університетом
та Академією Ігнатіанум в Кракові (Польща). Підписана 9 липня 2012 р.

Угода про міжнародне співробітництво між Українським католицьким університетом
та Вищою гуманістичною школою ім. Короля Станіслава Ліщинського в м. Лєшно (Польща). Підписано 15 лютого 2013 р.

Меморандум про взаєморозуміння між Українським католицьким університетом та Варшавським університетом (Польща). Підписано 14 серпня 2013 р.

Договір про академічне співробітництво між Українським католицьким університетом
та Університетом Марії Кюрі-Склодовської в Любліні (Польща). Підписано 22 листопада 2013 р.

Угода про міжнародне співробітництво між Українським католицьким університетом
та Університетом Миколи Коперніка в м. Торунь (Польща). Підписана 18 січня 2016 р.

Словаччина

Угода про міжнародне співробітництво між Українським католицьким університетом
та греко-католицьким богословським факультетом Пряшівського Університету
в Пряшеві (Словаччина)
. Підписано 25 листопада 2011 р.

Сполучені Штати Америки

Меморандум взаєморозуміння інституційної співпраці між Українським католицьким університетом у Львові та Католицьким Університетом Америки, Вашингтон (США). Підписано 17 червня 2002 р.

Угода про міжнародне співробітництво між Українським католицьким університетом
та Фордемським Університетом, Нью-Йорк (США). Підписано 9 листопада 2010 р.

Угода про міжнародне співробітництво між Українським католицьким університетом
та Державним університетом коледжу Нью-Йорка в Кортленді (США). В процесі підписання.

Угода про міжнародне співробітництво між Українським католицьким університетом
та Університетом св. Томаса, Міннесота (США). Підписано 8 квітня 2013 р.

Угорщина

Угода між Pázmány Péter Katolikus Egyetem в Будапешті (Угорщина)
та Українським католицьким університетом у Львові. Підписано 28 березня 2003 р.

Франція

Угода наукової співпраці між Львівською Богословською академією (Український католицький університет) та Практичною Школою Вищих студій, при Університеті Сорбони в Парижі (Франція). Підписано 26 лютого 2002 р.

Угода між Службою співпраці і культурної діяльності Посольства Франції в Україні
та Українським католицьким університетом у Львові. Підписано 15 жовтня 2006 р.

Угода про співпрацю між Українським католицьким університетом у Львові та Ліонським католицьким університетом (Франція). Підписано 7 липня 2005 р. Безстрокової дії (співпраця лише в галузі богослов’я та філософії).

Угода про міжнародне співробітництво між Українським католицьким університетом
та Лільським Католицьким Університетом, Лілль (Франція).

Філіпіни

Меморандум про взаєморозуміння щодо співпраці у сфері академічних досліджень між Українським католицьким університетом та Університетом Св. Томи (Філліпіни). Підписано 20 грудня 2013 р.

Хорватія

Меморандум про взаєморозуміння щодо співпраці у сфері академічних досліджень між Українським католицьким університетом та Католицьким університетом Хорватії (Хорватія). Підписано 3 вересня 2013 р.

Чилі

Меморандум взаєморозуміння між Українським католицьким університетом у Львові та Папським католицьким Університетом Чилі (Чилі). Підписано 21 грудня 2005 р.

Швеція

Меморандум про взаєморозуміння щодо співпраці у сфері академічних досліджень між УКУ та Університетським Коледжем Інституту Ньюмана
(підписано 06 жовтня 2014 р., автоматичне продовження дії меморандуму).

FacebookTwitterGoogle Gmail

Коментарів немає

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress