Український Католицький Університет Український Католицький Університет

07/03/2014

Зі Сходу на Захід: львівські студенти запрошують студентів зі східної України відкрити для себе Львів

FacebookTwitterGoogle Gmail

77% українців ніколи не були за кордоном, кожен третій мешканець нашої країни не був за межами свого регіону. Закритість і незнання творять стереотипи і штучну ворожнечу. Львівські студенти вирішили долати ворожнечу і незнання та запросили своїх колег з різних міст на сході України до себе в гості. Протягом березня, квітня, травня вони прийматимуть гостей з Донецька, Запоріжжя, Луганська, Дніпропетровська, Харкова, Маріуполя, Кривого Рогу, Криму. Ініціатива народилася в середовищі студентів Українського католицького університету, її підхопили студенти інших навчальних закладів міста. 

Зі Сходу на Захід«Для студентів ця акція є надзвичайно важливою, адже зважаючи на те, що молодь України – це її майбутнє, то не може бути між нами непорозуміння, розбрату. Ми хочемо продемонструвати, що ми всі однакові, що в нас немає упереджень. Стереотипи важливо ламати на усіх рівнях. Сподіваємося, що ця акція закладе фундаменти співпраці та дружби студентів сходу та заходу», – пояснила філософію акції представниця Студентської Координаційної Ради Килина Курочка.

Програма відвідин Львова включатиме екскурсії містом, візит до мерії, зустрічі з відомими людьми міста та спільну вечерю. Львівські волонтери забезпечують проживання, частково харчування та витрати на екскурсії. Гості ж самостійно оплачуватимуть дорогу.

Міська рада Львова, гаслом якого є «Львів – відкритий до світу», підтримала студентську ініціативу. «В природі молодої людини є інстинкт пізнання нового, тому молоді люди повинні багато подорожувати. У Львові дуже цінують можливість пізнання. Коли люди приїжджатимуть, то пізнаватимуть щось нове, і це змінюватиме їхній світогляд. Цю ініціативу я б назвав програмою відкритого світу – «пізнай іншого і пізнаєш себе», – наголосив Олег Березюк, директор департаменту гуманітарної політики, виконуючий обов’язки заступника міського голови Львова.

Варто зазначити, що на студентську ініціативу зголосилися представники бізнесу у Львові. Хостели надаватимуть місця для проживання, кафе забезпечуватимуть харчування, а найкращі екскурсоводи готові допомогти гостям краще познайомитися з містом.  Львів’яни також хочуть долучитися до акції і готові приймати гостей у власних домівках. Ініціатива була оголошена вчора через Facebook та Вконтакте і вже отримали понад 100 заявок на участь.  

 

 

Календар

21-23.03.2014                       Донецьк/Маріуполь
28-30.03.2014                       Запоріжжя
04-06.04.2014                       Харків
11-13.04.2014                       Дніпропетровськ
18-20.04.2014                          Великдень Разом
25-27.04.2014                             Маріуполь/Донецьк
02-04.05.2014                       Луганськ
09-11.05.2014                       Кривий Ріг
16-18.05.2014                       Крим

 

 

Довідка
Деталі та коментарі: Юля Гнатів
sxidzaxid@gmail.com
Моб. (067) 29 45 224

FacebookTwitterGoogle Gmail

Коментарів немає

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress