Український Католицький Університет Український Католицький Університет

20/03/2014

Долаємо стереотипи разом: сто студентів з Донецька на вихідних відвідає Львів

Filed under: Новини УКУ — Позначки: — ihor182 @ 11:48
FacebookTwitterGoogle Gmail

Впродовж десяти тижнів львівські студенти долатимуть стереотипи власним прикладом:  прийматимуть у Львові колег з Східної України.

Mkd7DE2LSqIАкцію «Зі Сходу на Захід», організовують львівські студенти за підтримки мера Андрія Садового. Взяти участь у цій подорожі зголосилися півтори тисячі молодих і активних людей. І це лише – за два тижні.

Перші гості з Донецька приїдуть  завтра, 21 березня. Організатори зізналися, що вимушені були  провести конкурс, адже охочих вдвічі більше, аніж дозволяють стартові можливості. Після гостей з Донецька Львів прийматиме студентів Запоріжжя, Харкова, Дніпропетровська, Маріуполя, Луганська, Кривого Рогу і з Криму.

Програма відвідин включає: екскурсії містом, знайомство з студентським середовищем Львова та зустріч з міським головою. А також: знайомство з традиціями та кулінарією Львова і квест «Об’єднай Україну». Як зазначають організатори, основна мета цієї акції – долати стереотипи і упередження, які ділять країну.

 «Ми не очікували, що молоді люди зі Східної України аж настільки відгукнуться на запрошення львівян. Ми свідомі того, що зважаючи на ситуацію в країні, кожен з учасників, хто їде до Львова, робить маленький подвиг, долає страх уявних загроз та починає мислити категоріями далекоглядності.  Для нас, активність студентів, є показником того, що українське студентство  відкрите до спілкування та готове  творити нові можливості», – зазначила координатор акції Юлія Гнатів.

 

 

FacebookTwitterGoogle Gmail

Коментарів немає

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress