Український Католицький Університет Український Католицький Університет

02/12/2014

УКУ відвідав глава представництва ЄС в Україні Ян Томбінський

Filed under: Новини УКУ — Позначки:, — budzinskyy @ 17:09
FacebookTwitterGoogle Gmail

Представник ЄС в Україні просив в УКУ інформаційної підтримки для реформ та пообіцяв допомагти знайти друзів для налагодження освітніх та наукових проектів в Об’єднаній Європі.

DSC_9271_rawЗа словами отця-ректора Богдана Праха, зустріч мала неформальний та ознайомчий характер. Посла цікавила думка університетської спільноти стосовно подій, які зараз відбуваються в нашій державі: вибори, новий парламент, стан неоголошеної війни та інші події.

DSC_9292Окрім цього, за словами ректора, Ян Томбінський просив Університет забезпечити інформаційну підтримку для проведення реформ. Посол наголосив, що потрібно інформувати суспільство про суть реформ, не приховувати факту, що реформи боляче вдарять по багатьох людях, але що це необхідний елемент перехідного періоду, щоб досягнути економічного зростання, потрібно пережити етап кризи.

DSC_9310Наступний момент, який ректорат обговорив з Яном Томбінський, стосується підготовки кадрів. Посла цікавила програма Good Governance, а також чи Університет бере участь в підготовці кадрів, для органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Університет, у свою чергу, попросив посла допомогти УКУ знайти партнерів у Європі, допомогти налагодити співпрацю з різними європейськими інституціями, які займаються науковими дослідженнями та допоможуть у фінансуванні різноманітних проектів.

FacebookTwitterGoogle Gmail

Коментарів немає

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress