Український Католицький Університет Український Католицький Університет

04/09/2015

Перший набір Програми з комп’ютерних наук УКУ став одним із найсильніших в Україні

Filed under: Новини УКУ — Позначки:, , — chubata @ 15:23
FacebookTwitterGoogle Gmail

Середній бал ЗНО усіх вступників Програми складає 193 бали, а цілих 200 балів набрали 9 вступників.

Відбір на Програму з комп’ютерних наук УКУ пройшло 45 вступників з більш, ніж 200. Середній конкурсний бал склав 185. 60% студентів програми склали ЗНО з математики на більше, ніж 195 балів. Приємною новиною також стало те, що 42% набору складають дівчата.

Керівник Програми Ярослав Притула каже, що перший набір вражає не лише кількісно, а й якісно. «Маємо перший набір на програму з комп’ютерних наук в УКУ і він вражає. Впродовж усієї вступної кампанії ми відчували велику зацікавленість ІТ-індустрії, батьків та школярів нашою програмою. Ми багато працювали над навчальною програмою, над наповненням позаавдиторного часу цікавими подіями, над пошуком партнерів і це дало результат. Дякуємо всім партнерам та жертводавцям за віру в нас та підтримку», – розповідає Ярослав.

Завдяки щедрості жертводавців Університету 35 з 45 студентів Програми з комп’ютерних наук отримали стипендії, які повністю або частково покривають оплату за навчання. Також, співпраця Університету з ІТ-компаніями, дозволяє Програмі надавати всіляку підтримку кращим студентам старших курсів в отриманні робочих стипендій за виконання практичних проектів з метою покриття оплати за навчання на програмі.

На Програмі з комп’ютерних наук УКУ навчатимуться студенти з Кривого Рогу, Черкас, Львова, Києва, Кіровограду і Харкова. Найбільше студентів зі Львова – 32.

Географія студентів

CS@UCU – бакалаврська програма з комп’ютерних наук Українського католицького університету, яка готує лідерів галузі, що своїми знаннями, навичками та настановами змінюватимуть сьогоднішнє та майбутнє України і світу. Програму розроблено за стандартами Стенфордського університету та університету Ватерлоо.

FacebookTwitterGoogle Gmail

Коментарів немає

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress