Український Католицький Університет Український Католицький Університет

23/03/2017

“Наполеон і скарби кремлівських соборів: історичне розслідування однієї крадіжки”

Filed under: Анонси — chubata @ 16:57
FacebookTwitterGoogle Gmail

Кафедра світової історії нового і новітнього часу  запрошує на науково-методичний семінар “Наполеон і скарби кремлівських соборів: історичне розслідування однієї крадіжки”

Доповідач: д.і.н. Вадим Ададуров, завідувач кафедри світової історії нового і новітнього часу Гуманітарного факультету УКУ
Дата проведення: 23 березня 2017 р.
Час проведення: 16:30 – 18:00

Місце проведення: семінарська кімната (авд.424), Академічний корпус УКУ, вул. Козельницька, 2А

Наполеон-Термінатор

Протягом віків храми Москви прикрашалися не тільки коштом духовного стану, але й акумулювали численні дарунки парафіян – заможних дворянських і купецьких родин і, особливо, царів і імператорів. У вересні 1812р., уперше за два століття майже вся ця пишнота опинилася у володінні іноземних вояків. За тридцять вісім днів перебування у Москві Великої армії значна частина скарбів її храмів перекочувала як у кишені її окремих чинів, так і в скарбницю імператора французів. Відтоді їх розшукували тисячі мисливців за скарбами. У доповіді, побудованій у формі допиту свідків та аналізу доказів, у тому числі ще не введених у науковий обіг архівних документів, йтиметься про психологічні та цивілізаційні мотиви дій Наполеона I, а також про долю скарбів соборів Кремля.

 

FacebookTwitterGoogle Gmail

Коментарів немає

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress