Український Католицький Університет Український Католицький Університет

01/03/2010

Новини бібліотеки

Filed under: — admin @ 21:40
FacebookTwitterGoogle Gmail

JSTOR: бібліотека отримала доступ до архіву провідних наукових журналів світу

J storУкраїнський католицький університет оголошує про початок доступу до проекту JSTOR (http://www.jstor.org/) – електронного архіву найвпливовіших академічних журналів світу. Доступ до колекції протягом 2014-2016 рр. став можливим за підтримки проекту “Академічні Єврейські Студії” (Фонд Ротшильда). 

Український католицький університет отримав доступ до JSTOR Jewish Studies Collection – список журналів тут (http://www.jstor.org/action/showJournals?browseType=collectionInfoPage&selectCollection=jewishstudies).

Звертаємо Вашу увагу: доступ до змісту відбувається за контролем IP адрес (без жодних обмежень з будь-якого комп’ютера на території університетського містечка).

 

Бібліотека УКУ стала членом Європейської асоціації католицьких бібліотек

Асоціація об’єднує бібліотеки численних католицьких університетів, богословських факультетів та семінарій Європи. Її мета – сприяти обміну літературою, досвідом, працівниками; організовувати спільну передплату електронних ресурсів та координувати діяльність католицьких бібліотек. Один з найновіших проектів такої співпраці – «Мережа богословської літератури».

Бібліотека УКУ стала членом Української бібліотечної асоціації
 
Українська бібліотечна асоціація (УБА) – незалежна всеукраїнська громадська організація з індивідуальним і колективним членством, яка об’єднує на добровільних засадах осіб,  професійно пов’язаних з бібліотечною справою, бібліографічною та інформаційною діяльністю, та тих, хто зацікавлений у їх розвитку.

 

Дарунок Богословського факультету Тілбурзського університету

Богословський факультет Тілбурзського університету (Нідерланди) передав для УКУ 12 тис. томів книг. Це найбільший у історії бібліотеки подарунок богословської академічної літератури. У цілісній і самодостатній богословській бібліотеці представлена практично вся західна академічна література з різних галузей богослов’я та суміжних дисциплін: юдаїки, порівняльного релігієзнавства, історії християнства та філософії.

Пітер МакКормік

проф. Пітер МакКормік

 

Дарунок Пітера МакКорміка (Peter McCormick)

Пітер МакКормік (Peter McCormick), віце-президент Міжнародного інституту філософії в Парижі, подарував бібліотеці п’ять тисяч видань англійською, німецькою та французькими мовами. Ця колекція присвячена проблемам філософії та етики.  Професор збирав її декілька десятиліть.

 

 

проф. Ігор Шевченко

проф. Ігор Шевченко

Дарунок проф. Ігоря Шевченка

Бібліотека пишається подарунком від професора Ігора Шевченка, який подарував понад вісім тисяч томів унікальної літератури з візантиністики. Колекція складається як з нових видань, так і рідкісних книг грецькою, латинською, англійською, німецькою, французькою, українською  та російською мовами. 

 

unnamed (3)

FacebookTwitterGoogle Gmail

Коментарів немає

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress